שירותי ניקיון מקצועיים

חברתנו פועלת מזה 17 שנה בתחום ניקיון  בנייני המגורים ומגדלי יוקרה,משרדים ,חנויות ,מבנים מסחריים ,סופר מרקטים, מכללות, בתי ספר ועוד… והיא נחשבת לאחת המקצועיות מסוגה בישראל. היא מעניקה מגוון רחב של פתרונות בתחום: החל מניקיון יסודי של כל חלקה וחלקה בבית, ועד לביצוע פעולות מורכבות יותר, דוגמת פוליש על סוגיו, הברקה קריסטלית שטיפת חניונים עם מכונה רכובה ועוד. בחברתנו אנחנו מאפשרים לכל לקוח למעשה להזמין את השירותים המתאימים לו ביותר

דברים נראים טוב יותר

בחברתנו כחברת ניקיון במרכז, אנחנו יוצאים מנקודת הנחה כי כל עבודה נעשית אך ורק עבור הלקוחות שלנו, ואלה חייבים להיות מרוצים בכל מאת האחוזים. ואכן, שנות העשייה הרבות נתנו את אותותיהן: המוניטין שלנו כיום הוא מהמכובדים ביותר שניתן למצוא בנוף הישראלי, וקהל הלקוחות רחב בכל קנה מידה. הוא כולל לקוחות פרטיים ועסקיים כאחד, חברות וארגונים, בתים פרטיים בנייני מגורים ומוסדות ציבור חנויות – והרשימה עוד ארוכה. אנו נהנים לבצע שירותי ניקיון במרכז ובשרון לכל צורך.
צוות העובדים שלנו מקצועי בכל קנה מידה. כל עבודה מתבצעת תוך תשומת לב מלאה, עם הקפדה על עמידה בלוח הזמנים, ומילוי כל אחד מרצונותיהם של הלקוחות. אנחנו מציעים ייעוץ מלא לכל אחד מלקוחותינו, ועוזרים לו להרכיב את חבילת השירותים המתאימה ביותר לצרכיו.

חברות ניקיון במרכז- עוד כשאמא צעקה לסדר את החדר..

ההיסטוריה שלנו מתחילה לפני למעלה מ-17 שנה. לאחר שנוכחנו לדעת כי בישראל לא מוצאים שירותים איכותיים מספיק בתחום הניקיון, החלטנו לקחת את המושכות לידיים. הרצון שעמד לנגד עינינו היה ליצור חברת ניקיון במרכז מסוג אחר, כזו שתעמיד את הלקוח שלה במרכז התפיסה, ותפעל במקצועיות מקסימלית בתחום בו לא מעט חברות שרחוקות מלהיות איכותיות.

תכנית עבודה

בשנים הראשונות, פעלנו בהיקף פעילות מצומצם באופן יחסי. אז גם התחלנו לגבש את תכנית העבודה האישית שלנו, אשר מלווה אותנו עד עצם היום הזה. משנה לשנה, נוכחנו לדעת כי אין לנו ברירה אלא להמשיך להתפתח. עם הזמן, הגדלנו את סל השירותים שלנו, והתחלנו להציע שירותים משלימים רבים.

ניקיון מספק

לשמחתנו הרבה, ראינו כי הבשורה מתחילה להיות מופצת. מעגל הלקוחות שלנו התרחב במימדי ענק, כשמה שמאחד את כולם הוא תחושת הסיפוק מהעבודה שביצענו עבורם. כיום, אנו ממשיכים לשרת לקוחות ותיקים וחדשים כאחד, באזורים נרחבים ברחבי הארץ: החל מאזור חדרה והצפון, דרך ערי השרון ועד לאזור המרכז המאוכלס. מעבר לכך, אנחנו זמינים לאורך מרבית שעות היממה.

עוד לפני שנרים את המגב

מעבר ליחס חם ללקוחות, אנחנו מציעים כל העת מחירים הוגנים ואטרקטיביים, וכן מגלים גמישות לקראת הלקוח בכל אחד מהשלבים. כל פעולה שאנו עושים נעשית בשקיפות מלאה, והלקוח יכול, אפילו בזמן אמת, לחוות דעתו ולהכווין אותנו בדרך להשלמת המשימה. מעבר לכל אלה, אנחנו מקפידים מאד על שמירה על פרטיות הלקוח, ועל אחת כמה וכמה הפריטים הנמצאים בביתו או במשרדו. אנחנו מבצעים את הניקיון בזמנים אשר מתאימים לו ביותר, ולא מפריעים בשום מקרה לשגרת העבודה או החיים כל אלה מאפשרים לכם להסיק כי המפתח לניקיון מתחיל בפנייה אלינו.

  • ניקיון משרדים
  • ניקיון מבנים מסחריים ושטחים ציבוריים

  • שטיפת חניונים עם מכונה רכובה

  • קרצוף שטיחים

  • ניקיון מוסדות ציבוריים
  • קרצוף ופוליש עם מכונה
  • ניקיון מגדלי יוקרה
  • ניקיון חלונות
    ועבודות מיוחדות