כתיבת קורות חיים – מידע שכדאי לך לדעת!

בחיים שלנו ההצלחה האישית שלנו תלויה קודם כל בנו. בשביל שנצליח להתקדם בחיים אנחנו צריכים לדעת לקדם את עצמנו ולהציג את עצמנו באור חיובי. הדבר הראשון שכל אדם שאנחנו עובדים אתו רואה הוא קורות החיים שלנו. לפי קורות החיים שלנו יחליטו אם לזמן אותנו לריאיון עבודה או לא. כדאי מאוד להשקיע בכתיבה של קורות החיים שלנו כי קובץ קורות חיים מעודכן ומכובד יוכל לאפשר לנו להיות מוזמנים לראיונות עבודה למגוון תפקידים כולל תפקידים ניהוליים ותפקידים בכירים.

טיפים לכתיבת קורות חיים

אז למה חשוב לשים לב כאשר אנחנו כותבים קורות חיים? כאשר אנחנו כותבים קורות חיים חשוב לשים לב לכול הפרטים השונים בהם מגודל הגופן וסוג הגופן בהם המסמך כתוב ועד צורת הניסוח של המשפטים. חשוב לדעת איך לכתוב קורות חיים אנחנו כותבים קורות חיים חשוב לכתוב אותם כך שהם יציגו אותנו באור חיובי. אפשר לראות בכל קובץ של קורות חיים כמו תקציר של סיפור – סיפור החיים האישי שלנו. השקעה בכתיבה של סיפור או מסמך זה ובניסוח שלו תהיה מה שיקבע את הרושם של הקורא(המראיין) ואת מידת העניין שלנו לפגוש אותנו או לא. חשוב לנסח את קורות החיים שלנו כך שהם יהיו מעניינים ומסקרנים וגם אישיים, לא צריך לפחד להשתמש במילות תואר או בתיאורים – זה רק יהפוך את המסמך למעניין ומושך יותר.

כרטיס הכניסה שלך לקריירה מצליחה

בסופו של דבר קורות החיים שלנו הם כרטיס הכניסה שלנו לשוק העבודה ולקריירה מצליחה. בשביל שנתקבל לעבודה שתמיד רצינו אנחנו צריכים להשקיע הרבה מאוד בניסוח ובכתיבה של קורות החיים כך שהם יבנו לנו תדמית חיובית וטובה.