אודות

מי אנחנו?

ההיסטוריה שלנו מתחילה לפני שנים. לאחר שנוכחנו לדעת כי בישראל קיימים אחוזים גבוהים של אנשים המחפשים עבודה ומנגד קיימים מעסיקים רבים המתקשים למצוא עובדים איכותיים, החלטנו לקחת את המושכות לידיים.

הרצון שעמד לנגד עינינו היה ליצור חברת כוח אדם מסוג אחר, כזו שתפעל על מנת ליצור מאגר עובדים איכותי ומיומן, במטרה להכשיר עובדים פוטנציאלים להשתלב במשרות מפתח בחברה הישראלית, ותפעל במקצועיות מקסימלית בתחום בו לא מעט חברות רחוקות מלהיות איכותיות. בשנים הראשונות, פעלנו בהיקף פעילות מצומצם באופן יחסי. אז גם התחלנו לגבש את תכנית העבודה האישית שלנו, אשר מלווה אותנו עד עצם היום הזה.

משנה לשנה, נוכחנו לדעת כי אין לנו ברירה אלא להמשיך להתפתח. עם הזמן, הגדלנו את סל השירותים שלנו, והתחלנו להציע שירותים משלימים רבים בתחום. לשמחתנו הרבה, ראינו כי הבשורה מתחילה להיות מופצת. מעגל הלקוחות שלנו התרחב בממדי ענק, כשמה שמאחד את כולם הוא תחושת הסיפוק מהעבודה שביצענו עבורם.

כיום, אנו ממשיכים לשרת לקוחות ותיקים וחדשים כאחד, באזורים נרחבים ברחבי הארץ. מעבר ליחס חם ללקוחות, אנחנו מציעים כל העת שיתוף פעולה מלא ותמיכה בכל פן של העסק העובד והשתלבותו בחברה, וכן מגלים גמישות לקראת הלקוח בכל אחד מהשלבים. כל פעולה שאנו עושים נעשית בשקיפות מלאה, והלקוח יכול, אפילו בזמן אמת, לחוות דעתו ולהכווין אותנו בדרך להשלמת המשימה. כל אלה מאפשרים לכם להסיק כי המפתח לקריירה ולעסק מוצלח מתחיל בפנייה אלינו. אנחנו בטוחים כי בסוף הדרך יהיה לנו עוד לקוח מרוצה.

מידע נוסף